Ružinov, MÚ Ružinov

Zaslané samospráve
 

Dlhodobo odstavené vozidlo

Ružinov - Banšelova


15. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Neporiadok

Ružinov - Na piesku


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Opustená Škoda Octavia na Stropkovskej ulici

Ružinov - Stropkovská


14. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Strom na Prievozskej ulici

Ružinov - Prievozská


13. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Chýbajúci kôš

Ružinov - Ostredková


12. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Bordel na detskom ihrisku

Ružinov - Gregorovej


11. októbra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Poškodené nebezpečné obrubníky Martinčekova

Ružinov - Martinčekova


11. októbra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Značka

Ružinov - Trenčianska


10. októbra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve
 

Chýbajúce lavičky

Ružinov - Trenčianska


09. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 

Suchý strom

Ružinov - Nezábudková


08. októbra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Vyriešený
 

Zničená vozovka

Ružinov - Exnárova


07. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

Zaslané samospráve