Ružinov, MÚ Ružinov, Naposledy zodpovedané samosprávou

Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajú parkovacie pruhy

Ružinov - Nezábudková
20. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Blokovaný chodník

Ružinov - Prievozská
20. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci smetný kôš Martinčekova 20

Ružinov - Martinčekova
20. januára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Neodtekajúca dažďová voda

Ružinov - Štefunkova
26. januára 2018 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozjazdený trávnik-pri parkovisku pri trhovisku/Záhradnícka

Ružinov - Záhradnícka
31. januára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Trávnik alebo parkovisko ?

Ružinov - Nevädzová
02. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Pneumatiky v zeleni na Tomášikovej

Ružinov - Tomášikova
12. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Odstrániť starý skeleton billboardu

Ružinov - Súmračná
14. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na trávniku

Ružinov - Banšelova
16. februára 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Poškodené parkujúce auta pri pílení stromov- Páričkova

Ružinov - Páričkova
20. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Odpadky pri kontajneroch

Ružinov - Ružová dolina
23. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Vyblednutý priechod pre chodcov na ulici Maximiliána Hella

Ružinov - Maximiliána Hella
04. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Hákový kríž v betóne pred školou na Jelačičovej ulici

Ružinov - Jelačičova
12. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Vrak na parkovisku

Ružinov - Staré záhrady
13. marca 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Zničná zeleň, špinavý nový chodník

Ružinov - Ružinovská
15. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0