Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, neodpratané lístie, Zeleň a životné prostredie (čierne skládky, zvieratá)

Množstvo starého lístia, odpadkov a špakov

Staré Mesto - Dostojevského rad


31. januára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Hnijúce lístie na Slovanskej

Staré Mesto - Slovanská


25. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
December 2017

Neporiadok v kríkoch a na ulici

Staré Mesto - Björnsonova


14. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Neodpratané lístie z parku

Staré Mesto - Belopotockého


07. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
November 2017

Nepohrabané lístie pri Blumentáli

Staré Mesto - Radlinského


23. novembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Množstvo neodprataného lístia na chodníku na Medenej

Staré Mesto - Medená


01. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
September 2017

Vrecia s lístím

Staré Mesto - Blumentálska


08. septembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Jún 2017

Pozametanie lístia

Staré Mesto - Prepoštská


04. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený