Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Zeleň a životné prostredie (čierne skládky, zvieratá), Vyriešené podnety

Vyriešený
 
Apríl 2018

Promenáda park - bordel

Staré Mesto - Vajanského nábrežie


25. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Pietne miesto

Staré Mesto - Palackého


24. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Kríky vadia vo výhľade na prechod - Májkova

Staré Mesto - Májkova


21. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Neporiadok na Rybnom námestí

Staré Mesto - Rybné námestie


16. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Mali povolenie na výrub zdravých stromov?

Staré Mesto - Karpatská


10. apríla 2018

22 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Matrac na Rázusovom nábreží

Staré Mesto - Rázusovo nábrežie


07. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Marec 2018

Zarastajúci chodník - Nad lomom

Staré Mesto - Nad lomom


29. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Vyriešený
 

Odpadky v záhonoch pred starým SND

Staré Mesto - Hviezdoslavovo námestie


20. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Zanedbané záhony plné špakov, psích exkrementov na Palackého

Staré Mesto - Palackého


20. marca 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Dlhodobá špina - 29. augusta a okolie

Staré Mesto - 29. augusta


11. marca 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Hnijúce lístie Vazovova

Staré Mesto - Vazovova


06. marca 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený