Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Zeleň a životné prostredie (čierne skládky, zvieratá), Magistrát hlavného mesta

Zabetónované miesto pre strom na Brnianskej

Staré Mesto - Brnianska


31. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Špinavá zámková dlažba

Staré Mesto - Námestie SNP


25. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zanedbaný trávnik pri budove EY

Staré Mesto - Staromestská


24. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Náhrada za vypílené stromy - Odborárske námestie

Staré Mesto - Odborárske námestie


19. októbra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Smeti na chodníku

Staré Mesto - Pribinova


16. októbra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Vyrezané stromy

Staré Mesto - Na Slavíne


15. októbra 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Burina na námestí 1.mája

Staré Mesto - Námestie 1. mája


14. októbra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Špinavý most SNP

Staré Mesto - Most SNP (býv. Nový most)


09. októbra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2018

Špina na Hurbanovom námestí

Staré Mesto - Hurbanovo námestie


21. septembra 2018

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Pokosiť trávu

Staré Mesto - Staromestská


21. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neporiadok z okolitých stavieb na Drotárskej ceste

Staré Mesto - Srnčia


16. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúce popolniky na hlavnom námestí

Staré Mesto - Hlavné námestie


16. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Suchý strom na Štúrovom námestí

Staré Mesto - Námestie Ľudovíta Štúra


15. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúci strom na Župnom námestí

Staré Mesto - Župné námestie


15. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Striekanie Roundupu na námestí bez upozornenia či obchádzky

Staré Mesto - Hodžovo námestie


10. septembra 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení