Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD), Naposledy zodpovedané

Upchatý kanál

Staré Mesto - Gajova


04. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Poklop na Obchodnej ulici

Staré Mesto - Obchodná


07. júla 2018

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nočný hluk OLO Podjavorinskej / zochova

Staré Mesto - Zochova


18. júla 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Polopriepustný kanál pri Proxente

Staré Mesto - Radlinského


26. januára 2018

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Električková trať - hluk

Staré Mesto - Odborárske námestie


11. júna 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Kanalizácia Staré mesto

Staré Mesto - M. Bela


06. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Poškodená výhybka Nám. SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


19. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Zlepšenie hlásení MHD

Staré Mesto - Olejkárska


21. júla 2015

6 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Neodtekajúca kanalizácia na Žilinskej ulici

Staré Mesto - Žilinská


22. októbra 2014

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatý kanál na Pribinovej

Staré Mesto - Pribinova


25. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatý nefunkčný kanál na Štefanikovej 31

Staré Mesto - Štefánikova


15. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Smerové tabule pre turistov

Staré Mesto - Most SNP (býv. Nový most)


19. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozbitá pouličná lampa

Staré Mesto - Laurinská


10. júna 2018

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Pokazené osvetlenie a tma na Obchodnej

Staré Mesto - Obchodná


09. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Prepadnutá zem

Staré Mesto - Záhradnícka


13. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení