Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Upchatý nefunkčný kanál na Štefanikovej 31

Staré Mesto - Štefánikova


15. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prepadnutá zem

Staré Mesto - Záhradnícka


13. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Električková trať - hluk

Staré Mesto - Odborárske námestie


11. júna 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Rozbitá pouličná lampa

Staré Mesto - Laurinská


10. júna 2018

1 komentár 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Pokazené osvetlenie a tma na Obchodnej

Staré Mesto - Obchodná


09. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

V MHD treskúca zima

Staré Mesto - Olejkárska


08. júna 2018

9 komentárov

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Kanalizácia Staré mesto

Staré Mesto - M. Bela


06. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Upchatý kanal

Staré Mesto - Nedbalova


05. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chýbajúce osvetlenie

Staré Mesto - Okánikova


05. júna 2018

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Nefunkčné osvetlenie

Staré Mesto - Banícka


05. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Máj 2018

Rozbitá pouličná lampa

Staré Mesto - Michalská


28. mája 2018

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Grafity v električke

Staré Mesto - Olejkárska


27. mája 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 

Starý stĺp osvetlenia na odstránenie

Staré Mesto - Martinengova


24. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Strašné zvuky linka 4 číslo 7411

Staré Mesto - Špitálska


22. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Zubaté osvetlenie Rolandovej fontány

Staré Mesto - Hlavné námestie


22. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený