Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD), Vyriešené podnety

Neexistujúca zastávka Cintorín Rača

Staré Mesto - Olejkárska


03. augusta 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Júl 2018

Nočný hluk OLO Podjavorinskej / zochova

Staré Mesto - Zochova


18. júla 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Jún 2018

Rozbitá pouličná lampa

Staré Mesto - Laurinská


10. júna 2018

1 komentár 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Pokazené osvetlenie a tma na Obchodnej

Staré Mesto - Obchodná


09. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Nefunkčné osvetlenie

Staré Mesto - Banícka


05. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Máj 2018

Pokazená tabuľa na zastávke

Staré Mesto - Kamenné námestie


08. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Apríl 2018

Upchatý kanál pri električkách

Staré Mesto - Námestie slobody


17. apríla 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Marec 2018

Vytekajúca kanalizácia

Staré Mesto - Urbánkova


31. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Upchatý kanál Štetinová

Staré Mesto - Štetinova


14. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
Február 2018

Upchatý kanál pri zastávke STU

Staré Mesto - Imricha Karvaša


10. februára 2018

3 aktualizácie

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
Január 2018

Chýbajúci poklop Sokolská ul.

Staré Mesto - Sokolská


23. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
December 2017

(Ne)údržba vianočnej výzdoby v centre mesta.

Staré Mesto - Rybárska brána


14. decembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Obnažena elektroinštalácia

Staré Mesto - Františkánske nám.


10. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2017

Cestovny poriadok DPB, Obchodna

Staré Mesto - Obchodná


12. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 
August 2017

Nefunkčné osvetlenie! (na Laurinskej)

Staré Mesto - Laurinská


26. augusta 2017

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený