Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD), Magistrát hlavného mesta

Verejné "osvetlenie" medzi dočasnou AS a zastávkou MHD

Staré Mesto - Chalupkova


10. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
September 2018

Nefunkčné bodové osvetlenie na Obchodnej ulici

Staré Mesto - Obchodná


19. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Elektrická skriňa na Župnom námestí

Staré Mesto - Župné námestie


15. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Kanále na Hurbanovom námestí

Staré Mesto - Hurbanovo námestie


09. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatý odtok električkovej trate

Staré Mesto - Americké námestie


06. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Upchatý kanál pod mostom SNP

Staré Mesto - Rybné námestie


03. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2018

Upchatý kanál zástavka Blumental

Staré Mesto - Radlinského


24. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchaté odtokové žľaby - Obchodná

Staré Mesto - Obchodná


19. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2018

Poklop na Obchodnej ulici

Staré Mesto - Obchodná


07. júla 2018

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Upchatý kanál na Pribinovej

Staré Mesto - Pribinova


25. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Smerové tabule pre turistov

Staré Mesto - Most SNP (býv. Nový most)


19. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatý nefunkčný kanál na Štefanikovej 31

Staré Mesto - Štefánikova


15. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Prepadnutá zem

Staré Mesto - Záhradnícka


13. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatý kanal

Staré Mesto - Nedbalova


05. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2018

Starý stĺp osvetlenia na odstránenie

Staré Mesto - Martinengova


24. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení