Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Neposypaný chodník Legionárska strana internát

Staré Mesto - Legionárska


17. januára 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Šmyklavé schodisko

Staré Mesto - Staromestská


15. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Kamene

Staré Mesto - Rybné námestie


14. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Výtlk v križovatke Mlynské nivy - 29. augusta

Staré Mesto - Mlynské Nivy


08. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Jama na vozovke

Staré Mesto - Chorvátska


08. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Okolie Dómu sv. Martina

Staré Mesto - Rudnayovo námestie


07. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Promenáda - málo miesta pre chodcov

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


02. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Lístie Chorvátska - znovu a znovu

Staré Mesto - Chorvátska


02. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
December 2017

Rozbitý nebezpečný chodník

Staré Mesto - Medená


31. decembra 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Zimná neúdržba cyklotrás - Starý most - Staré mesto

Staré Mesto - Starý most


30. decembra 2017

33 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zimná neúdržba cyklotrás - Ministerstvo Vnútra

Staré Mesto - Pribinova


30. decembra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Rozbite obrubníky okolo stromčekov

Staré Mesto - Maróthyho


26. decembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Neopravená cyklotrasa na Špitálskej ulici

Staré Mesto - Špitálska


24. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zmazaný priechod pre chodcov - Rajská/Špitálska

Staré Mesto - Špitálska


23. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Hrubá vrstva neodprataného lístia na Vazovovej

Staré Mesto - Vazovova


20. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený