Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, nebezpečné/opustené staré budovy, Čierne stavby a stavebné úpravy (budovy, ploty)

Roky opusteny stanok PNS

Staré Mesto - Radlinského


21. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Nezakrytý otvor na chodníku a neporiadok

Staré Mesto - Mariánska


13. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Jún 2018

Veľký bordel a hroziace nebezpečenstvo pre deti

Staré Mesto - Mariánska


20. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Rozbitá búda na križovatke Dunajskej a 29. augusta

Staré Mesto - Dunajská


14. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Zdevastovaný stánok na Staromestskej

Staré Mesto - Staromestská


05. februára 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Ohradenie objektu na Žižkovej 28

Staré Mesto - Žižkova


07. novembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
Júl 2017

Zvyšky bufetu na Gondovej

Staré Mesto - Gondova


11. júla 2017

1 komentár 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Apríl 2017

Spadnuté oplotenie na Župnom námestí

Staré Mesto - Župné námestie


11. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý