Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Čierne stavby a stavebné úpravy (budovy, ploty), MÚ Staré Mesto

"Rekonštrukcia" Blumentálskej ulice

Staré Mesto - Blumentálska


04. októbra 2018

10 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Škaredý rozpadávajúci sa plot na Obchodnej

Staré Mesto - Obchodná


01. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
September 2018

Zastavaná pouličná lampa - Šancová

Staré Mesto - Šancová


08. septembra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Zbúraný dom - Gorazdova

Staré Mesto - Gorazdova


03. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
August 2018

Roky opusteny stanok PNS

Staré Mesto - Radlinského


21. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Neoznačena stavba - čierna stavba?

Staré Mesto - Nedbalova


02. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Nedostatočne zabezpečená stavba, nebezpečenstvo pre chodcov

Staré Mesto - Slávičie údolie


02. augusta 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Majú tieto búdky povolenie?

Staré Mesto - Kamenné námestie


02. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Júl 2018

Kvapkajuca klimatizacia na chodnik

Staré Mesto - Špitálska


26. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Kvetináč reštaurácie umiestnený na chodníku

Staré Mesto - Žabotova


16. júla 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Pravidlá pri stavebných, rekonštrukčných a udržiavacích prácach

Staré Mesto - Palisády


10. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Rozpadávajúci sa plot na Župnom námestí

Staré Mesto - Župné námestie


01. júla 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 
Jún 2018

Chodník - Novostavba, šírka 1,2 m v neprehľadnej zákrute

Staré Mesto - Okánikova


27. júna 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Vysoká budova na Karpatskej/Šancovej

Staré Mesto - Šancová


26. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Veľký bordel a hroziace nebezpečenstvo pre deti

Staré Mesto - Mariánska


20. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení