Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Čierne stavby a stavebné úpravy (budovy, ploty)

Nefunkčný novinový stánok na Červenom kríži

Staré Mesto - Mudroňova


31. októbra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

"Rekonštrukcia" Blumentálskej ulice

Staré Mesto - Blumentálska


04. októbra 2018

10 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Škaredý rozpadávajúci sa plot na Obchodnej

Staré Mesto - Obchodná


01. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
September 2018

Nový most - schody rekonštrukcia ?

Staré Mesto - Most SNP (býv. Nový most)


26. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zastavaná pouličná lampa - Šancová

Staré Mesto - Šancová


08. septembra 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Novovznikajúca drevená stavba na Šafarikovom námestí

Staré Mesto - Šafárikovo námestie


04. septembra 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zbúraný dom - Gorazdova

Staré Mesto - Gorazdova


03. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 
August 2018

Roky opusteny stanok PNS

Staré Mesto - Radlinského


21. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Revitalizacia Kamenneho

Staré Mesto - Kamenné námestie


17. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Povolené stánky?

Staré Mesto - Kamenné námestie


17. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Nezakrytý otvor na chodníku a neporiadok

Staré Mesto - Mariánska


13. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Dalsia buda na Kamennom namesti?

Staré Mesto - Kamenné námestie


13. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Neoznačena stavba - čierna stavba?

Staré Mesto - Nedbalova


02. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Nedostatočne zabezpečená stavba, nebezpečenstvo pre chodcov

Staré Mesto - Slávičie údolie


02. augusta 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Neriešený
 

Majú tieto búdky povolenie?

Staré Mesto - Kamenné námestie


02. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení