Staré Mesto, Verejný poriadok

V riešení
 
meno užívateľa

Na Slavíne-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Na Slavíne
14. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Hodžovo námestie-vandalizmus-graffiti

Staré Mesto - Hodžovo námestie
14. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Mišíkova-stavby a budovy-opustená budova

Staré Mesto - Mišíkova
14. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Karpatská-stavby a budovy-prekračovanie limitov hluku

Staré Mesto - Karpatská
11. júla 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Poľná-reklama-vizuálny smog

Staré Mesto - Poľná
11. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Kozia-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Kozia
09. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Na Slavíne-Verejný poriadok-iné

Staré Mesto - Na Slavíne
05. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Zámočnícka-reklama-vizuálny smog

Staré Mesto - Zámočnícka
04. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie5
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Dobrovičova-stavby a budovy-prekračovanie limitov hluku

Staré Mesto - Dobrovičova
02. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

K Železnej studienke-Verejný poriadok-iné

Staré Mesto - K Železnej studienke
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Hodžovo námestie-vandalizmus-graffiti

Staré Mesto - Hodžovo námestie
02. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Vazovova-reklama-vizuálny smog

Staré Mesto - Vazovova
30. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Most SNP (býv. Nový most)-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Most SNP (býv. Nový most)
29. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Blumentálska-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Staré Mesto - Blumentálska
28. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Odborárske námestie-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Staré Mesto - Odborárske námestie
28. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie3