Staré Mesto, Magistrát hlavného mesta, Naposledy zodpovedané

Rozbitý obrubník na predstaničnom státí

Staré Mesto - Predstaničné námestie


01. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Strmá cesta - údržba ulice

Staré Mesto - Žižkova


27. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nefunkčná operatívna komisia

Staré Mesto - Primaciálne námestie


30. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Poškodený chodnik

Staré Mesto - Zámocká


13. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Pre listy nevidno na semafór - Dostojevského rad

Staré Mesto - Dostojevského rad


31. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Ležoviško ľudí bez domova na Kamennom námesti

Staré Mesto - Kamenné námestie


16. novembra 2016

5 komentárov 6 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neporiadok pri zástavke Úrad vlády

Staré Mesto - Námestie slobody


08. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Rozbitá cesta v oblasti prechodu na Karadžičovej ulici

Staré Mesto - Karadžičova


08. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Ilegálne reklamy na verejných pozemkoch

Staré Mesto - Radlinského


06. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zhrdzavená nečitateľná tabuľa s názvom ulice

Staré Mesto - Za sokolovňou


06. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Lístie a zničený trávnik na zastávke Zochova

Staré Mesto - Zochova


22. februára 2016

3 komentáre 8 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Deravý chodník na Karadžičovej

Staré Mesto - Karadžičova


12. septembra 2013

10 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Suchý strom na Karadžičovej

Staré Mesto - Karadžičova


12. septembra 2013

2 komentáre 6 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Džungľa buriny so smeťami na Staromestskej

Staré Mesto - Staromestská


04. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Diera v chodníku na Krížnej

Staré Mesto - Krížna


04. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení