Staré Mesto, Všetko ostatné, V riešení

Odkvapova rura Lermontovova 11

Staré Mesto - Lermontovova


15. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Zhrdzavená nečitateľná tabuľa s názvom ulice

Staré Mesto - Za sokolovňou


06. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Dom na Šulekovej ulici

Staré Mesto - Šulekova


05. augusta 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Zaslané samospráve
 
Júl 2018

Kostol Milosrdných bratov

Staré Mesto - Námestie SNP


22. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
Jún 2018

Chýbajúce stĺpiky

Staré Mesto - Štefánikova


25. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Donovalova - vyvalená značka a el.skriňa

Staré Mesto - Donovalova


19. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
V riešení
 
Máj 2018

Dobrovského ulica - TOTAL CHAOS

Staré Mesto - Dobrovského


20. mája 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Apríl 2018

Fontána vo dvore Uršulínskej ulice

Staré Mesto - Uršulínska


16. apríla 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
V riešení
 
Marec 2018

Jedlíkova ulica - prechod

Staré Mesto - Jedlíkova


26. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Október 2017

Podchod na Hodžovom námestí

Staré Mesto - Hodžovo námestie


30. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2017

Vykotená rozvodná skrinka

Staré Mesto - Školská


27. júla 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Zásobovacie autá a znečistené ulice Ventúrska, Michalská.....

Staré Mesto - Michalská


26. júla 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 
Jún 2017

Podchod Grôsslingova ul.

Staré Mesto - Grösslingova


19. júna 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení