Staré Mesto, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Uzavreté

Mesto zahltené reklamou - prípad bilbordov OBI a Benihana

Staré Mesto - Štefánikova


02. júla 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 
Jún 2018

Nekvalitné natretie Mýtneho domčeka pri Starom moste

Staré Mesto - Starý most


20. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Grafity Kamenné námestie

Staré Mesto - Kamenné námestie


20. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 
Február 2018

Prestrešenie zástavok MHD

Staré Mesto - Vajanského nábrežie


09. februára 2018

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Marec 2017

Reklama na ulici 29. augusta

Staré Mesto - 29. augusta


30. marca 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
August 2014

Sprejerstvo - zničenie mramoru v podchode

Staré Mesto - Zochova


12. augusta 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Jún 2014

Odpad pri lavičke

Staré Mesto - Hodžovo námestie


28. júna 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Január 2014

Odpudivý nelegálny (?) výlep na Hodžovom námestí

Staré Mesto - Hodžovo námestie


31. januára 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Júl 2013

Zničená budova

Staré Mesto - Lipová


15. júla 2013

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý