Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory), Uzavreté

Neoznačená obchádzka pre peších

Staré Mesto - Májkova


03. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 
Máj 2018

Zlé označenie zjazdu z mosta Lafranconi

Staré Mesto - Most Lafranconi


22. mája 2018

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Uzavretý
 
Marec 2018

Biskupské klobúky + parkovanie

Staré Mesto - Blumentálska


19. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Vytvorený parkovací box proti dopravným predpisom

Staré Mesto - Dobrovičova


07. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 
Február 2018

Kolízne situácie áut a chodcov na Žižkovej - retardér

Staré Mesto - Žižkova


16. februára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 
Júl 2017

Zle nastavené časovače na semafore pre chodcov

Staré Mesto - Šancová


12. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Máj 2017

Na nábreží Ludv. Svobodu pri troch vežiakoch chýba chodník

Staré Mesto - Nábrežie arm. gen. Ľudvíka Svobodu


03. mája 2017

19 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
 
November 2015

Dopravné značenie vs Výhľad na cestu

Staré Mesto - Námestie SNP


20. novembra 2015

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
September 2014

Nefunkčná svetelná signalizacia

Staré Mesto - Radlinského


12. septembra 2014

15 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý