Staré Mesto, Iné

Zaslané samospráve
 

Okolie Dómu sv. Martina

Staré Mesto - Rudnayovo námestie


07. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Graffiti na Mikulášskej ulici

Staré Mesto - Mikulášska


06. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Graffiti na Dunajskej ulici

Staré Mesto - Dunajská


05. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Promenáda - málo miesta pre chodcov

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


02. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
December 2017

Rozbitý nebezpečný chodník

Staré Mesto - Medená


31. decembra 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Grafitti na Rázusovom nábreží

Staré Mesto - Rázusovo nábrežie


27. decembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Tabule na námestí SNP

Staré Mesto - Námestie SNP


26. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Zabrana na parkovacom boxe

Staré Mesto - Vajanského nábrežie


20. decembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Kino Mladosť

Staré Mesto - Hviezdoslavovo námestie


16. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Znečistené schody

Staré Mesto - Pribinova


15. decembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Odpad a zanedbané záhony za hotelom Crowne Plaza

Staré Mesto - Poštová


11. decembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

V parku

Staré Mesto - Šípková


08. decembra 2017

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Neriešený
 
November 2017

Strom ohrozujúci okolie

Staré Mesto - Fajnorovo nábrežie


27. novembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený