Naposledy zodpovedané samosprávou, Jakubská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Jakubská-znečisťovanie-pôdy

Rača - Jakubská
07. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Jakubská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Rača - Jakubská
10. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie

Rača - Jakubská
24. novembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná lampa v prístrešku MHD

Rača - Jakubská
12. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci automat na lístky MHD

Rača - Jakubská
05. júla 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Úprava signálneho plánu

Rača - Jakubská
01. marca 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opäť ohnutá značka

Rača - Jakubská
30. marca 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ohnutá dopravná značka

Rača - Jakubská
05. januára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0