Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Kubačova ulica

Chýbajúci chodník/ záber chodníka autami kafendova

Rača - Kubačova


24. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
Február 2018

Miznúce vodorovné značenie

Rača - Kubačova


11. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
Január 2018

Zeleň zarastá chodník a zužuje ho.

Rača - Kubačova


05. januára 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
December 2017

Došiel asfalt?

Rača - Kubačova


28. decembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Na ihriskách ostáva po daždi voda

Rača - Kubačova


16. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Domalovať čiary a priechody!

Rača - Kubačova


06. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2017

Rozbitý novoopravený obrubník

Rača - Kubačova


20. novembra 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Október 2017

Pozor! Uvoľnená konštrukcia na DI!

Rača - Kubačova


12. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 
August 2017

Tma na detskom ihrisku

Rača - Kubačova


24. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 

Poškodená lavička - pieskovisko

Rača - Kubačova


07. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Na ihrisku stojí voda

Rača - Kubačova


02. augusta 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení
 
Júl 2017

Naplavený štrk Kubačova

Rača - Kubačova


07. júla 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2017

Rozbitý chodník Kubačova-Barónka

Rača - Kubačova


24. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Nebezpečný stĺpik

Rača - Kubačova


05. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2017

Rozbitý chodník

Rača - Kubačova


30. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rača

V riešení