Naposledy zodpovedané samosprávou, Ondrejská ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Ondrejská-stĺpik-nadbytočný

Rača - Ondrejská
12. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ondrejská-semafor-zle nastavený

Rača - Ondrejská
28. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zavadzajúce nabúrane vozidlo

Rača - Ondrejská
19. novembra 2018 Komentáre11 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Automobilový odpad

Rača - Ondrejská
07. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlky na Ondrejskej ulici

Rača - Ondrejská
29. októbra 2017 Komentáre4 Hodnotenie0