Pri kolíske ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Zatvorený amfiteáter

Rača - Pri kolíske
12. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená vysoká tráva, nebezpečná cesta

Rača - Pri kolíske
11. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci chodník a prechody pre chodcov

Rača - Pri kolíske
24. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Naplaveniny na ceste

Rača - Pri kolíske
25. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Návrh na umiestnenie lavičiek

Rača - Pri kolíske
20. júla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce označienie ulice

Rača - Pri kolíske
18. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pneumatiky nad kúpaliskom

Rača - Pri kolíske
29. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bordel po odstránených kríkoch

Rača - Pri kolíske
28. apríla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Zabudnutý betónový panel?

Rača - Pri kolíske
19. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna skládka

Rača - Pri kolíske
29. mája 2015 Komentáre2 Hodnotenie0