Filter

Zistiť moju polohu

Baničova ulica

Zlomená hojdačka v Parku pod lipami

Vajnory - Baničova


16. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Jún 2018

Zeleň prerastajúca do chodníka, Baničova ul.

Vajnory - Baničova


13. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Máj 2018

Zlý stav, nedostatočná šírka vozovky K.Brúderovej

Vajnory - Baničova


05. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
August 2017

Zeleň prerastajúca do chodníka - ul. K. Brúderovej

Vajnory - Baničova


30. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Nebezpečná prekážka v rozhľade na prechode - Baničova ul.

Vajnory - Baničova


14. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Marec 2017

Priechod pre chodcov Baničova

Vajnory - Baničova


12. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Júl 2016

Vysoká zeleň prerastajúca do chodníka - Baničova ul.

Vajnory - Baničova


09. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený