Filter

Zistiť moju polohu

Čierny chodník ulica

V riešení
 
Apríl 2017

Prepadnutá vozovka na ulici Čierny chodník

Vajnory - Čierny chodník


26. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Apríl 2016

Fušerácka oprava Čierny chodník

Vajnory - Čierny chodník


24. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
November 2015

Katastrofálny stav niektorých chodníkov

Vajnory - Čierny chodník


30. novembra 2015

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2015

Verejné osvetlenie - rozšírenie/oprava

Vajnory - Čierny chodník


24. júla 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Október 2014

Zmeny v dokumentácii Jurava

Vajnory - Čierny chodník


26. októbra 2014

8 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
August 2012

Obmedzenie rýchlosti na 40 a umiestnenie retardérov

Vajnory - Čierny chodník


09. augusta 2012

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený