Na doline ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Na doline-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Vajnory - Na doline
13. mája 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Na doline-Zeleň a životné prostredie-chýbajúce vrecúška pre psov

Vajnory - Na doline
01. októbra 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Na doline-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Na doline
01. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Na doline-neporiadok-čierna skládka

Vajnory - Na doline
20. mája 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kukuričné pole Nad Válkom

Vajnory - Na doline
30. októbra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2017
V riešení
 
meno užívateľa

Prelietavanie lietadiel ponad obytnú zónu Vajnor

Vajnory - Na doline
26. júla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cesty ako klzisko

Vajnory - Na doline
23. januára 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce zvodidlá pri žel.trati na cyklotrase

Vajnory - Na doline
21. júla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Situácia na ull. Nad Válkom

Vajnory - Na doline
29. septembra 2014 Komentáre12 Hodnotenie0
Júl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cyklotrasa - neporiadok

Vajnory - Na doline
06. júla 2014 Komentáre2 Hodnotenie0