Pod lipami ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Pod lipami-Mestský mobiliár-iné

Vajnory - Pod lipami
29. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod lipami-mestský mobiliár-poškodená fontána

Vajnory - Pod lipami
28. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod lipami-Mestský mobiliár-iné

Vajnory - Pod lipami
20. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Pod lipami-semafor-zle nastavený

Vajnory - Pod lipami
10. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod lipami-Verejný poriadok-iné

Vajnory - Pod lipami
10. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod lipami-osvetlenie-nefunkčné

Vajnory - Pod lipami
01. októbra 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená práca na ulici pod Lipami

Vajnory - Pod lipami
15. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčná fontánka v Parku Pod lipami vo Vajnoroch

Vajnory - Pod lipami
27. mája 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Marec 2010
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zablokovaná cesta

Vajnory - Pod lipami
02. marca 2010 Komentáre4 Hodnotenie0