Filter

Zistiť moju polohu

Pri mlyne ulica

Ulica Pri mlyne/Vajnory

Vajnory - Pri mlyne


18. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
December 2017

Chýbajuci priechod pre chodcov

Vajnory - Pri mlyne


19. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 

Nesvietiaca lampa na ulici Pri mlyne

Vajnory - Pri mlyne


19. decembra 2017

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
September 2017

Čierna skládka

Vajnory - Pri mlyne


27. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
August 2017

Dopravná situácia na ulici Pri mlyne

Vajnory - Pri mlyne


15. augusta 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Júl 2017

Dlhodobo odstavený vrak

Vajnory - Pri mlyne


01. júla 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Jún 2017

Cyklošípky

Vajnory - Pri mlyne


07. júna 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Marec 2017

Reklamné stavby v rozpore so zákonom

Vajnory - Pri mlyne


12. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Február 2017

Výtlk pod diaľničným mostom ul. Pri Mlyne

Vajnory - Pri mlyne


22. februára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2017

Vajnorská vlaková stanica

Vajnory - Pri mlyne


10. januára 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Neriešený
 
December 2016

Znečistená komunikácia

Vajnory - Pri mlyne


05. decembra 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Október 2016

Kontajner na staré veci - Pri mlyne

Vajnory - Pri mlyne


31. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 

Nefunkčné zábradlie

Vajnory - Pri mlyne


24. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
September 2016

Neviditeľný cyklopriechod

Vajnory - Pri mlyne


26. septembra 2016

11 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Apríl 2016

Vznikajúca čierna skládka za pumpou Jurki

Vajnory - Pri mlyne


12. apríla 2016

1 komentár 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený