Za farou ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Za farou-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Vajnory - Za farou
20. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Za farou-Zeleň a životné prostredie-iné

Vajnory - Za farou
03. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený stĺp ohrozujúci okolie

Vajnory - Za farou
11. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepovolené zriadenie smetiska

Vajnory - Za farou
15. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Výmena kontajnerov na zbernom mieste na K. Brúderovej

Vajnory - Za farou
13. januára 2016 Komentáre5 Hodnotenie0
December 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Preplnené kontajnery

Vajnory - Za farou
15. decembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ošarpané, neestetické a nefunkčné fontány v malom parku.

Vajnory - Za farou
31. marca 2014 Komentáre2 Hodnotenie0