Adámiho ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Bariérový priechod na Adámiho 13

Karlova Ves - Adámiho
27. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Nevhodná výsadba na Adámiho 10

Karlova Ves - Adámiho
21. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Údržba Ihriska Márie Jančovej

Karlova Ves - Adámiho
27. mája 2021 Komentáre4 Hodnotenie4
Neriešený
 
meno užívateľa

Žiadosť o osadenie stĺpika na Adámiho 17

Karlova Ves - Adámiho
24. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie5
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Znečistená lavička na Ihrisku M. Jančovej

Karlova Ves - Adámiho
02. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Veľká mláka na Adámiho 2

Karlova Ves - Adámiho
25. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zaburinený žľab na Ihrisku M. Jančovej

Karlova Ves - Adámiho
08. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár na strome na Adámiho 1

Karlova Ves - Adámiho
03. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený chodník na Adámiho 12

Karlova Ves - Adámiho
18. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník na Adámiho 9

Karlova Ves - Adámiho
16. marca 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie pod škôlkou na Adámiho

Karlova Ves - Adámiho
12. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Zatekajúca strecha garáže na Adámiho

Karlova Ves - Adámiho
11. septembra 2019 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Kusy dreva na Ihrisku M. Jančovej

Karlova Ves - Adámiho
04. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci bezbariérový prístup na Adámiho a Novackého

Karlova Ves - Adámiho
21. augusta 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Návrh na vybudovanie fontánky na Ihrisku M. Jančovej

Karlova Ves - Adámiho
12. júna 2019 Komentáre1 Hodnotenie0