Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie (čierne skládky, zvieratá), Beniakova ulica

Orez čerešne na Beniakovej 1

Karlova Ves - Beniakova


08. apríla 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Apríl 2017

Poškodený strom na Beniakovej

Karlova Ves - Beniakova


27. apríla 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Marec 2017

Konáre na zemi na Beniakovej za kurtmi

Karlova Ves - Beniakova


29. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Úprava zelene po rozkopávke na Beniakovej

Karlova Ves - Beniakova


07. marca 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Február 2017

Prerastená zeleň pri chodníku na Beniakovej

Karlova Ves - Beniakova


28. februára 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
December 2016

Zlomený strom na Beniakovej

Karlova Ves - Beniakova


16. decembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Október 2016

Neodpratané konáre na Beniakovej

Karlova Ves - Beniakova


10. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení