Borská ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie v parku na Borskej

Karlova Ves - Borská
16. októbra 2021 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Kosenie v okolí MŠ Borská 4

Karlova Ves - Borská
26. septembra 2021 Komentáre0 Hodnotenie3
August 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zarastený chodník na Borskej 2

Karlova Ves - Borská
31. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Suché stromy pred OD Centrum

Karlova Ves - Borská
03. augusta 2021 Komentáre7 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Nevyznačené parkovacie miesta pred OD Centrum

Karlova Ves - Borská
03. augusta 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená dlažba na Borskej 4

Karlova Ves - Borská
22. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčná fontána na Borskej

Karlova Ves - Borská
22. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
Jún 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Suchý strom v areáli bývalých jaslí na Borskej

Karlova Ves - Borská
28. júna 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Máj 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Opustená budova bývalých jaslí na Borskej

Karlova Ves - Borská
24. mája 2021 Komentáre10 Hodnotenie2
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Diera v zemi vo dvore na Borskej 1

Karlova Ves - Borská
26. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
December 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Výrub stromov v parku na Borskej

Karlova Ves - Borská
18. decembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie4
November 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca dlažba pri pošte na Borskej

Karlova Ves - Borská
30. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok okolo kontajnerov pri OD Centrum

Karlova Ves - Borská
30. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie na Borskej pred OD Centrum

Karlova Ves - Borská
20. novembra 2020 Komentáre3 Hodnotenie3
Október 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Zníženie maximálnej povolenej rýchlosti na Borskej

Karlova Ves - Borská
26. októbra 2020 Komentáre2 Hodnotenie3