Filter

Zistiť moju polohu

Hany Meličkovej ulica

Neorezané kríky a stromy na Ul. H. Meličkovej 11/B

Karlova Ves - Hany Meličkovej


05. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2018
V riešení
 
Júl 2018
V riešení
 
Jún 2018

Pajaseň žliazkatý na Dlhých dieloch

Karlova Ves - Hany Meličkovej


19. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Chýbajúce dopr. značenie na zast. Hany Meličkovej

Karlova Ves - Hany Meličkovej


17. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Máj 2018

Otvorená šachta na Ul. H. Meličkovej 21

Karlova Ves - Hany Meličkovej


16. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 
Apríl 2018

Dlhodobo odstavené vozidlo na Ul. H Meličkovej 37

Karlova Ves - Hany Meličkovej


09. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Január 2018

Parkovanie v jazdných pruhoch na Ul. H. Meličkovej

Karlova Ves - Hany Meličkovej


06. januára 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017
Neriešený
 
Október 2017

Zlé parkovanie na Ul. H. Meličkovej 17

Karlova Ves - Hany Meličkovej


27. októbra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Chátrajuci obecný nájomný dom a parkovisko na Ul. H. Meličkovej

Karlova Ves - Hany Meličkovej


27. októbra 2017

6 komentárov 5 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Júl 2017

Poškodené obrubníky na Ul. H Meličkovej 21

Karlova Ves - Hany Meličkovej


30. júla 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúci asfalt na chodníku na Ul. H. Meličkovej 39-43

Karlova Ves - Hany Meličkovej


11. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
V riešení
 
Máj 2017
Neriešený