Filter

Zistiť moju polohu

Ilkovičova ulica

Neudržiavané schody pri FEI STU

Karlova Ves - Ilkovičova


20. decembra 2017

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Október 2017

Chýbajúci poklop pod Vedeckým parkom UK

Karlova Ves - Ilkovičova


27. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017

Otvorený kanál za FEI STU

Karlova Ves - Ilkovičova


31. augusta 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Máj 2017

Poškodené retardéry pred FMFI UK

Karlova Ves - Ilkovičova


12. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Neriešený
 
Apríl 2017

Revitalizácia letného posedenia pri FEI STU

Karlova Ves - Ilkovičova


10. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
August 2016

Vrak pri FMFI UK

Karlova Ves - Ilkovičova


06. augusta 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Marec 2016

Nefunkčné osvetlenie na Ilkovičovej

Karlova Ves - Ilkovičova


22. marca 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Jún 2015

Čierna skládka na Ilkovičovej

Karlova Ves - Ilkovičova


06. júna 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
November 2014

Pravidelné zaberanie chodníka autami

Karlova Ves - Ilkovičova


06. novembra 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Máj 2011

Chýbajúci bezbariérový priechod na Ilkovičovej

Karlova Ves - Ilkovičova


05. mája 2011

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený