Filter

Zistiť moju polohu

Jurigovo námestie ulica

Zľadovatelé Jurigovo námestie

Karlova Ves - Jurigovo námestie


29. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Nefunkčné osvetlenie na Jurigovom nám. 5-7

Karlova Ves - Jurigovo námestie


11. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
Október 2017

Chýbajúce poklopy pod terasou na Jurigovom nám.

Karlova Ves - Jurigovo námestie


27. októbra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017

Teplo v Miestnej knižnici v Karlovej Vsi

Karlova Ves - Jurigovo námestie


18. augusta 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Máj 2017

Zabratie verejného priestranstva Karloveskou klubovňou

Karlova Ves - Jurigovo námestie


17. mája 2017

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2016
Uzavretý
 
Júl 2016

Neporiadok pod terasou na Jurigovom nám.

Karlova Ves - Jurigovo námestie


15. júla 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2016

Zanedbaná fontána na Jurigovom námestí

Karlova Ves - Jurigovo námestie


26. apríla 2016

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2016

Rekonštrukcia karloveskej knižnice

Karlova Ves - Jurigovo námestie


07. marca 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2015

Zápach z reštaurácie na Jurigovom nám.

Karlova Ves - Jurigovo námestie


17. novembra 2015

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Apríl 2014

Lavičky na Jurigovom námestí

Karlova Ves - Jurigovo námestie


22. apríla 2014

13 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Rozpadávajúca sa terasa nad schodmi

Karlova Ves - Jurigovo námestie


22. apríla 2014

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Február 2014

Pozor! Deti môžu spadnúť cca 3 m

Karlova Ves - Jurigovo námestie


09. februára 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
December 2013

Odtrhnuté svetlo ohrozuje chodcov

Karlova Ves - Jurigovo námestie


08. decembra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Október 2013

Vyrúbaný strom na Jurigovom námestí

Karlova Ves - Jurigovo námestie


24. októbra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený