Filter

Zistiť moju polohu

Karloveská ulica

Základy pre reklamu pri zast. Segnerova

Karlova Ves - Karloveská


30. januára 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nefungujúce osvetlenie v areáli ZŠ Karloveská 61

Karlova Ves - Karloveská


15. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Výtlky na chodníku na Karloveskej 51

Karlova Ves - Karloveská


15. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Nastavenie semaforov v križovatke Molecova

Karlova Ves - Karloveská


09. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Poškodené opustené vozidlo pred Iuventou

Karlova Ves - Karloveská


05. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúce zábradlie v areáli ZŠ Karloveská 61

Karlova Ves - Karloveská


04. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
December 2017

Poškodené svietidlo v podchode pri zast. Borská

Karlova Ves - Karloveská


05. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
November 2017

Zanedbaná autobusová zastávka Segnerova

Karlova Ves - Karloveská


10. novembra 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Výtlk na priechode na Karloveskej 4

Karlova Ves - Karloveská


09. novembra 2017

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Výtlky na parkovisku na Karloveskej 13-35

Karlova Ves - Karloveská


02. novembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Október 2017

Zanedbaný nadchod pri Jurigovom nám.

Karlova Ves - Karloveská


26. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
V riešení
 

Vyblednuté dopravné značky na Karloveskej

Karlova Ves - Karloveská


16. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
September 2017

Poškedený poklop na Karloveskej pri SŠ Tilgnerova

Karlova Ves - Karloveská


05. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2017

Parkovanie na autobusovej zastávke Borská

Karlova Ves - Karloveská


31. augusta 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený