Filter

Zistiť moju polohu

Lackova ulica

Krík v križovatke Lackova - Karloveská

Karlova Ves - Lackova


19. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
September 2017

Neporiadok a špina na chodníku na Lackovej

Karlova Ves - Lackova


07. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Jún 2017

Poškodená hojdačka na ihrisku pri RC Klbko

Karlova Ves - Lackova


22. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Marec 2017

Zablokovaný bezbariérový chodník na Lackovej

Karlova Ves - Lackova


20. marca 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 

Bezohľadné parkovanie pri Karloveskej 35

Karlova Ves - Lackova


16. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Vrak na Lackovej

Karlova Ves - Lackova


01. marca 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
September 2015

Opustené vozidlo na Lackovej

Karlova Ves - Lackova


23. septembra 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Máj 2015

Obedy pre seniorov na Lackovej ul.

Karlova Ves - Lackova


18. mája 2015

12 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý