Filter

Zistiť moju polohu

Majerníkova ulica

Smeti na trávniku na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova


20. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Objemný odpad na trávniku na Majerníkovej 36

Karlova Ves - Majerníkova


13. decembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
November 2017

Výtlk na chodníku na Majerníkovej 21

Karlova Ves - Majerníkova


06. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Parkovanie okolo zastávky Kuklovská

Karlova Ves - Majerníkova


05. novembra 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Nefunkčný predajný stánok na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


05. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Čierna stavba na Majerníkovej 34

Karlova Ves - Majerníkova


25. októbra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Prepadnutý chodník na Majerníkovej 1/B

Karlova Ves - Majerníkova


18. septembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2017

Nevysypaný odpakový kôš na Majerníkovej 58

Karlova Ves - Majerníkova


02. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Máj 2017

Poškodené schodisko pod dlhodielskym námestím

Karlova Ves - Majerníkova


22. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Apríl 2017

Parkovanie v školskom dvore na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


29. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Značenie parkovania na Majerníkovej 3

Karlova Ves - Majerníkova


19. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Parkovanie na chodníku pri ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


13. apríla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Prerastené kríky pri ihrisku na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova


12. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Poškodené workoutové ihrisko pred ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


11. apríla 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Nefunkčné verejné osvetlenie na Majerníkovej 28

Karlova Ves - Majerníkova


11. apríla 2017

2 komentáre 5 aktualizácií

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený