Filter

Zistiť moju polohu

Majerníkova ulica

Bránka na školskom dvore ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


21. apríla 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Parkovanie za križovatkou Majerníkova - Veternicová

Karlova Ves - Majerníkova


17. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 
Marec 2016

Reklamy na nadchode na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


17. marca 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Február 2016

Nebezpečné zábradlie pri ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


25. februára 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Futbalové ihrisko na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


25. februára 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Spadnutý kábel na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


23. februára 2016

Zodpovednosť: Slovak Telekom

Vyriešený
 

Priechod na Majerníkovej pod Billou

Karlova Ves - Majerníkova


01. februára 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Výtlk na Majerníkovej pred Billou

Karlova Ves - Majerníkova


01. februára 2016

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
December 2015

Neporiadok na zastávke Kuklovská

Karlova Ves - Majerníkova


20. decembra 2015

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 

Nepohrabané lístie v Karlovej Vsi

Karlova Ves - Majerníkova


07. decembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
November 2015

Zničený chodník na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova


24. novembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2015

Jamy v školskom areáli na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


14. septembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
August 2015

Opustené vozidlo na Majerníkovej 8

Karlova Ves - Majerníkova


31. augusta 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Vodenie psov do školského areálu na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


17. augusta 2015

6 aktualizácií

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Júl 2015

Stromy v areáli škôlky na Majerníkovej 11

Karlova Ves - Majerníkova


29. júla 2015

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený