Vyriešené podnety, Majerníkova ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci územný plán na stránke

Karlova Ves - Majerníkova
01. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustená dodávka na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova
24. júla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbité lampy na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova
15. februára 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Objemný odpad na trávniku na Majerníkovej 36

Karlova Ves - Majerníkova
13. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlk na chodníku na Majerníkovej 21

Karlova Ves - Majerníkova
06. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník na Majerníkovej 1/B

Karlova Ves - Majerníkova
18. septembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypaný odpakový kôš na Majerníkovej 58

Karlova Ves - Majerníkova
02. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené schodisko pod dlhodielskym námestím

Karlova Ves - Majerníkova
22. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Značenie parkovania na Majerníkovej 3

Karlova Ves - Majerníkova
19. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastené kríky pri ihrisku na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova
12. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené workoutové ihrisko pred ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
11. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Majerníkovej 28

Karlova Ves - Majerníkova
11. apríla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodpratané lístie okolo ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
30. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ničenie záhradky v školskom areáli na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova
25. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená lavička v školskom areáli na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova
15. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0