Filter

Zistiť moju polohu

V riešení, Majerníkova ulica

Neostrihané kríky na Majerníkovej 60

Karlova Ves - Majerníkova


22. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Júl 2018

Opustená dodávka na Majerníkovej 36/A

Karlova Ves - Majerníkova


24. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2018

Nepozametané pri obrubníku za zast. Matejkova

Karlova Ves - Majerníkova


16. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Výtlk na zastávke Kuklovská

Karlova Ves - Majerníkova


09. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Február 2018

Opustené vozidlo na Majerníkovej 11

Karlova Ves - Majerníkova


16. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2017

Poškodené schodisko pod dlhodielskym námestím

Karlova Ves - Majerníkova


22. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Apríl 2017

Parkovanie v školskom dvore na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


29. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Parkovanie na chodníku pri ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


13. apríla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
August 2016

Zničený chodník a schodisko pri ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


04. augusta 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Jún 2016

Neporiadok na nadchode na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


26. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zapchatý kanalizačný vpust na zastávke Matejkova

Karlova Ves - Majerníkova


16. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2016

Holuby pod nadchodom na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova


09. mája 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2015

Kvalita vody v bazéne na ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova


24. mája 2015

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení