Filter

Zistiť moju polohu

Siemens, Majerníkova ulica

Rozbité lampy na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova


15. februára 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Apríl 2017

Nefunkčné verejné osvetlenie na Majerníkovej 28

Karlova Ves - Majerníkova


11. apríla 2017

2 komentáre 5 aktualizácií

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Február 2013

Nefunkčné verejné osvetlenie na Dlhých dieloch

Karlova Ves - Majerníkova


28. februára 2013

2 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený