MÚ Karlova Ves, Majerníkova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Rozbité okná v telocvični ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
05. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci územný plán na stránke

Karlova Ves - Majerníkova
01. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená dlažba pred ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
07. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Neostrihané kríky na Majerníkovej 60

Karlova Ves - Majerníkova
22. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na šachte na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova
26. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Povrch schodiska pri ihrisku na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova
18. februára 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Objemný odpad na trávniku na Majerníkovej 36

Karlova Ves - Majerníkova
13. decembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nevysypaný odpakový kôš na Majerníkovej 58

Karlova Ves - Majerníkova
02. júna 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené schodisko pod dlhodielskym námestím

Karlova Ves - Majerníkova
22. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie v školskom dvore na Majerníkovej

Karlova Ves - Majerníkova
29. apríla 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Značenie parkovania na Majerníkovej 3

Karlova Ves - Majerníkova
19. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku pri ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
13. apríla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastené kríky pri ihrisku na školskom námestí

Karlova Ves - Majerníkova
12. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodené workoutové ihrisko pred ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
11. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neodpratané lístie okolo ZŠ A. Dubčeka

Karlova Ves - Majerníkova
30. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie0