Filter

Zistiť moju polohu

Nad lúčkami ulica

Suchý strom na ul. Nad lúčkami 45

Karlova Ves - Nad lúčkami


15. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Nepokosená tráva na ul. Nad lúčkami 45-55

Karlova Ves - Nad lúčkami


07. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Apríl 2018

Rozpadávajúce sa schody na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


25. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Chýbajúci chodník na ul. Nad lúčkami 13-19

Karlova Ves - Nad lúčkami


16. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Prepadnutý chodník na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


16. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Január 2018

Bilbord na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


31. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
December 2017

Nerovný chodník na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


25. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Neopravená rozkopávka na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


20. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Odpad po odvezení kontajnera z Ul. F. Kostku

Karlova Ves - Nad lúčkami


11. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Október 2017

Skládka pod ulicou Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


27. októbra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
September 2017

Neporiadok na zastávke Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


26. septembra 2017

4 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2017
V riešení
 
Jún 2017

Výtlky na ulici Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


09. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
November 2016

Nesvietiace lampy na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


02. novembra 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Október 2016

Vrak na ul. Nad lúčkami 49

Karlova Ves - Nad lúčkami


16. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený