Na pántoch ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Na pántoch-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Vajnory - Na pántoch
10. apríla 2020 Komentáre3 Hodnotenie5
November 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Na pántoch-reklama-vizuálny smog

Vajnory - Na pántoch
26. novembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Na pántoch-strom-chýbajúci

Vajnory - Na pántoch
25. novembra 2019 Komentáre9 Hodnotenie6
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Na pántoch-strom-neorezaný

Vajnory - Na pántoch
18. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Na pántoch-zastávka MHD -znečistená

Vajnory - Na pántoch
01. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Na pántoch-detské ihrisko-chýbajúce

Vajnory - Na pántoch
11. decembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie3
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva

Vajnory - Na pántoch
17. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená a vysušená tráva

Vajnory - Na pántoch
22. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Skládka a spálené smeti pri turistickom chodnníku

Vajnory - Na pántoch
07. apríla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vypaľovanie trávy

Vajnory - Na pántoch
16. mája 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Skládka odpadu na pozemku SPF Na Pántoch vo Vajnoroch

Vajnory - Na pántoch
10. októbra 2016 Komentáre2 Hodnotenie1