Klemensova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Klemensova-stĺpik-poškodený

Staré Mesto - Klemensova
17. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Klemensova-cesta-výtlk

Staré Mesto - Klemensova
04. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Klemensova-vertikálna značka-poškodená

Staré Mesto - Klemensova
12. marca 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Klemensova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Klemensova
10. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Klemensova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Staré Mesto - Klemensova
10. januára 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončená oprava na Klemensovej

Staré Mesto - Klemensova
26. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chodníky a krajnica na rekonštruovanej Klemensovej ulici

Staré Mesto - Klemensova
15. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nový asfalt rozkopaný po mesiaci

Staré Mesto - Klemensova
26. júna 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Klemensova

Staré Mesto - Klemensova
06. júna 2018 Komentáre6 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nerovný, nedokončený chodník na Klemensovej

Staré Mesto - Klemensova
03. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zákaz prechodu?

Staré Mesto - Klemensova
08. júna 2016 Komentáre6 Hodnotenie0
Január 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Preskupenie stĺpikov - prejazd cyklistov

Staré Mesto - Klemensova
02. januára 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuty strom

Staré Mesto - Klemensova
23. júla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuty strom

Staré Mesto - Klemensova
23. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vystupujúci kanál v ceste

Staré Mesto - Klemensova
22. júla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0