Galbavého ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Galbavého-preplneny kos

Dúbravka - Galbavého
11. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Galbavého-chodník-výtlk

Dúbravka - Galbavého
12. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
Máj 2019
Uzavretý
 
meno užívateľa

Galbavého-znečisťovanie-ovzdušia

Dúbravka - Galbavého
28. mája 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Galbavého-kôš-chýbajúci

Dúbravka - Galbavého
27. decembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zrezaná lampa a kamene na Detskom ihrisku Galbavého

Dúbravka - Galbavého
04. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúci zjazd zo schodov MS Galbavého

Dúbravka - Galbavého
14. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Súkromné kamery snímajú verejný priestor

Dúbravka - Galbavého
09. novembra 2018 Komentáre8 Hodnotenie1
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stožiare lámp bez svetiel, Galbavého 2

Dúbravka - Galbavého
26. septembra 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš na psie exkrementy, Galbavého 1

Dúbravka - Galbavého
20. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odrezané železo na lavičke Galbavého 2

Dúbravka - Galbavého
16. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tri výtlky na asfaltovom chodníku Galbavého 2

Dúbravka - Galbavého
16. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyhodené pohovky Galbavého 3

Dúbravka - Galbavého
12. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Neaktuálne vyhradené parkovanie

Dúbravka - Galbavého
11. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Smetiaky blokujúce chodník

Dúbravka - Galbavého
11. augusta 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Krivá dlažba na Detskom ihrisku Galbavého

Dúbravka - Galbavého
29. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0