Filter

Zistiť moju polohu

Gallayova ulica

Vrakovisko

Dúbravka - Gallayova


09. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
December 2017

Zničený trávnik a zablátený chodník na Gallayovej

Dúbravka - Gallayova


17. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 
Október 2017

Trčiaci kanál a rozbitý chodník na Gallayovej ul.

Dúbravka - Gallayova


17. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
September 2017

Odstavené auto

Dúbravka - Gallayova


02. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
August 2017

Výpadok osvetlenia na Gallayovej ulici

Dúbravka - Gallayova


28. augusta 2017

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Odstavené vozidlo bez platnej STK a TK

Dúbravka - Gallayova


17. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Jún 2017

Parkovanie v diere

Dúbravka - Gallayova


08. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Január 2017

Parkovanie na chodníku

Dúbravka - Gallayova


27. januára 2017

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
August 2016

Odpilená značka.

Dúbravka - Gallayova


31. augusta 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Máj 2016

Vrak Gallayova 37

Dúbravka - Gallayova


27. mája 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Apríl 2016

Jama Ožvoldíkova 13

Dúbravka - Gallayova


15. apríla 2016

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
December 2015

Vraj opravený chodník

Dúbravka - Gallayova


01. decembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
November 2015

Neodpratané lístie

Dúbravka - Gallayova


25. novembra 2015

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Október 2015

Nepriechodné chodníky

Dúbravka - Gallayova


16. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Blokovanie výjazdu

Dúbravka - Gallayova


12. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený