Filter

Zistiť moju polohu

Hanulova ulica

Upchatá kanalizačná vpust ul. Hanulova

Dúbravka - Hanulova


08. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Apríl 2018

Orez stromov

Dúbravka - Hanulova


24. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Marec 2018

Chýbajúce lampa pri Hanulovej 5 a pod Hanulovou 1 a 3

Dúbravka - Hanulova


16. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neodhrabané lístie pri Skleníku

Dúbravka - Hanulova


16. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Neodhrabané lístie pod Hanulovou 9

Dúbravka - Hanulova


16. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Neodhrabané lístie, zastávka Damborského

Dúbravka - Hanulova


16. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Podnet na odstránenie starých stĺpov z bývalého obratiska

Dúbravka - Hanulova


08. marca 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
Február 2018

Vyhradene parkovanie

Dúbravka - Hanulova


23. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
December 2017

Vrak Saabu bez EČV a platnej TK a EK na Hanulovej ulici

Dúbravka - Hanulova


17. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Podnet k plánovanej rekonštrukcii Hanulovej ulice 2018

Dúbravka - Hanulova


11. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
November 2017

Rozbitý chodník Hanulova

Dúbravka - Hanulova


10. novembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Výtlk Hanulova

Dúbravka - Hanulova


10. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Október 2017

Krivé a chýbajúce zábradlie

Dúbravka - Hanulova


24. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
September 2017

Dlhodobo odstavené auto bez platnej STK a EK

Dúbravka - Hanulova


29. septembra 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Dúbravka Hanulova ulica cesta

Dúbravka - Hanulova


20. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení