Filter

Zistiť moju polohu

Janka Alexyho ulica

Zničená tráva po budovaní parkovacích miest

Dúbravka - Janka Alexyho


11. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Rozjazdený trávnik od vozidla technických služieb

Dúbravka - Janka Alexyho


11. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
December 2017

Predĺženie pripájacieho/odpočovacieho pruhu D2

Dúbravka - Janka Alexyho


20. decembra 2017

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
 
November 2017

Priechod pre chodcov krizovatka J.Alexyho/ výjazd na diaľnicu D2

Dúbravka - Janka Alexyho


21. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2017

Vyznačenie cyklistickej cesty

Dúbravka - Janka Alexyho


15. októbra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
September 2017

Autá parkujúce v tesnej blízkosti detského ihriska

Dúbravka - Janka Alexyho


28. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Kruhový objazd na Janka Alexyho (Bratislava - Dúbravka)

Dúbravka - Janka Alexyho


02. septembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Kamióny pre VW jazdia najnovšie aj cez Dúbravku a Lamač

Dúbravka - Janka Alexyho


02. septembra 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Máj 2017

Priestor pre psov

Dúbravka - Janka Alexyho


24. mája 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Marec 2017
Vyriešený
 
December 2016

Chýbajúci prechod pre chodcov - J. Alexyho

Dúbravka - Janka Alexyho


17. decembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Október 2016

Zeleň pri zastávke Alexyho

Dúbravka - Janka Alexyho


08. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2016

Žiadny tieň na 'nových' zastávkach

Dúbravka - Janka Alexyho


05. júla 2016

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený
 
Jún 2016

Reklamácia opraveného chodníka na Alexyho

Dúbravka - Janka Alexyho


08. júna 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Máj 2016

Nefunkčné dopytové tlačidlo pre chodcov

Dúbravka - Janka Alexyho


09. mája 2016

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený